Історія кафедри

З 1960 р. кафедру очолив учень і послідовник А.К. Бабка, доктор хімічних наук, професор Ігор Володимирович П’ятницький. З 1985 по 2000 р. кафедрою керував доктор хімічних наук, професор Василь Васильович Сухан. В 1990 році до кафедри аналітичної хімії приєднано кафедру хімії та аналізу рідкісних елементів, яку очолював також учень А.К. Бабка, доктор хімічних наук, професор, академік НАН України Анатолій Терентійович Пилипенко. З 2000 по 2012 рр на чолі кафедри був доктор хімічних наук, професор, чл. кор. НАН України Володимир Миколайович Зайцев. 2012 по 2019 р. кафедрою завідувала доктор хімічних наук, професор, акад. Вищої школи України Ольга Антонівна Запорожець. З 2020 р. кафедрою керує доктор хімічних наук доцент Оксана Юріївна Тананайко.

Додатково з історіїю кафедри можна ознайомитись за цим посиланням.