Екскурсія у фармацевтичну компанію «Фармак»

Студенти 4 курсу хімічного факультету кафедри аналітичної хімії КНУ ім. Тараса Шевченка відвідали фармацевтичну компанію «Фармак», яка є лідером фармацевтичного ринку України та одним із найбільших експортерів лікарських засобів. Студенти отримали унікальну можливість поглибити свої знання про виробництво медичних препаратів та ознайомитися з передовими технологіями, які застосовуються у цій галузі.
Протягом екскурсії студенти мали змогу: побачити виробничі лінії у дії; дізнатися про високі стандарти якості; ознайомитися з дослідницькою діяльністю компанії та з вимогами до майбутніх кандидатів на вакантні посади в цих лабораторіях.
Фармацевтична галузь постійно розвивається, потребує талановитих дослідників та науковців, які вміють застосовувати свої знання та навички для створення майбутніх лікарських засобів та їх аналізу.
Після екскурсії студенти однозначно набули нових знань та вражень, які можуть вплинути на їх подальший вибір кар’єри.
Студенти хімічного факультету, зокрема кафедри аналітичної хімії, відомі своєю високою компетентністю та професійною підготовкою в галузі фармацевтичного аналізу. Фармацевтичні компанії постійно звертають увагу на наших випускників, розглядаючи їх як важливий ресурс для заповнення вакантних місць та забезпечення інноваційного розвитку у своїх лабораторіях.