Зубенко Олександр Іванович - доцент, кандидат хімічних наук

народився 20.09.1953 р. в м. Києві. Кандидат хімічних наук, доцент. В 1975 р. закінчив хімічний факультет  Київського державного  університету імені Тараса Шевченка. З 1975 р. працює в університеті: інженер, мл. науковий співробітник, ст. науковий співробітник, доцент. У 1982 р. захистив кандидатську дисертацію “Квантовохимические расчети электронного строения дитиофосфатных комплксов переходных металов”.Тематика роботи: вивчення електронної будови хімічних сполук та статистична обробка аналітичних даних. Читає курси: «Кристалохімія», «Квантова хімія», «Хемометрика», «Стандартизація та метрологія» для студентів хімічного факультету. Надруковано понад 70 науковіх праць.

Підручник “Органічни реагенти в аналізі” К.: наукова думка, 1993 р.

Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з аналітичної хімії для студентів біологічного та географічного факультетів, К., ВЦ “Київський університет”, 1998 р., с.167. За результатами наукових досліджень опубліковано 179 робіт.