Симоненко  Валерій Іванович ( 1945-1995)– доцент, кандидат хімічних наук

Симоненко  Валерій Іванович  народився 28 березня 1945 р. в м. Києві, кандидат хімічних наук, доцент. Помер 5 березня 1995 року в м. Києві. В 1972 р. закінчив кафедру аналітичної хімії Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка. З 1972 по 1995 р.р. працював в університеті: аспірант, ст. інженер, ассистент, ст. викладач, доцент кафедри аналітичної хімії. Основні роботи присвячені дослідженню  екстракції титану , цирконію, гафнію, ванадію хлороформними розчинами a-броммасляної кислоти в присутності  похідних піразолону; тетрабромпіро-катехінових комплексів металів; розробці екстакційно-фотометричних методик визначення досліджуваних металів та вдосконаленню відомих методик визначення багатьох елементів. Симоненко В.І. опублікував понад 100 друкованих праць.