Шпак Едуард Андрійович – доцент, кандидат хімічних наук

Шпак Едуард Андрійович народився 21 липня 1936 р. у м.Тамбові, Росія, кандидат хімічних наук, доцент.   У 1959 році закінчив Київський державний університет імені Т.Г.Шевченка. З 1959 р. працює в університеті: аспірант, м.н.с., ст.н.с., ассистент, доцент. У 1966 році захистив кандидатську дисертацію. Основні роботи присвячені  дослідженню комплексів металів з органічними реагентами, застосуванню їх для визначення металів спектрофотометричними, електро-хімічними, хроматографічними, атомно-абсорбційними та сорбційними методами. Автор 65 робіт, з них 2 методичних розробки. Підготував 3 кандидати наук. Зам.декана хімічного факультету по учбово-виховній роботі. Член профбюро хімічного факультету. Медаль “В память 1500-летия Киева” 1982р.

“Развитие аналитической химии на Украине” К. Наукова думка, стор.88,138.