Макарчук Тетяна Леонідівна- Кандидат хімічних наук

Макарчук Тетяна Леонідівна народилася 04.08. 1948 р. в м. Києві, кандидат хімічних наук. Закінчила Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка в 1971 р. кафедру аналітичної хіміі хімічного ф-ту. З 1971 р. працювала на кафедрі аналітичної хімії: старшим лаборантом, молодшим науковим співробітником, старшим науковим співробітником. У 1980 р. захистила кандидатську дисертацію “Экстракция и аналитическое применение комплексов редкоземельных элементов с капроновой кислотой и 1, -10- фенантролином и диантиперил-метаном”. Основні наукові напрямки –  екстракція та аналітичне використання ряду комплексів рідкісноземельних металів та розробка методик аналізу стандартних зразків кольорових і чорних сплавів. Має більш ніж 70 робіт та більше 100 свідоцтв на стандартні зразки сплавів. Була профоргом кафедри аналітичної хімії впродовж майже 10 років.

“Аналітична хімія пестицидів”. К.:ДІПК Мінекобезпеки України, 1999. –240 с. ( у співавторстві)