Лисецька Галина Степанівна народилася -  кандидат хімічних наук

Народилася 21.12. 1925 р. в с. Моївка Чернівецького району Вінницької обл., кандидат хімічних наук. В 1950 р. закінчила Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка, хімічний факультет. З 1950 по 1959 р.р. працювала на кафедрі аналітичної хімії: аспірант, ассистент. У 1954 р. захистила кандидатську дисертацію “Изучение тиосолей мышьяка, сурьмы и олова в растворах”. Читала спецкурс “Газовий аналіз”, проводила практичні заняття з курсу “Аналітична хімія” з студентами хімічного, біологічного, геологічного факультетів. З 1959-1993 р.р. - завідувач провідної хіміко-аналітичної лабораторії по дослідженню мікрокількостей елементів та вивченню ультрамікроконцентрацій речовин інституту “ГОСНИИХЛОРПРОЄКТ”.  1955-1959 р.р. - член Вченої Ради хімічного факультету КДУ по захисту дисертацій. Член Координаційної Ради з проблем “Аналітична хімія”, Член Вченої Ради інституту “ГОСНИИХЛОРПРОЄКТ”.   Опубліковано понад 80 наукових праць.

“Історія Київського університету” К.: В-во Київського Університету, 1959, с. 458