Кузіна Лариса Опанасівна -  Кандидат хімічних наук,

Кузіна Лариса Опанасівна народилася 28.08.1934 р. в Києві. Кандидат хімічних наук, науковий співробітник. У 1958 р. закінчила Українську сільскогосподарську академію. Працювала з 1960 р. по 1978 р. в університеті: ст. лаборант кафедри неорганічної хімії, аспирант, ст.н. співробітник кафедри хімії і аналізу рідкісних елементів. У 1967 р. захистила кандидатську дисертаію “Экстракционная характеристика дигексилового эфира фенилсульфониламидо-фосфорной кислоти и применение его для разделения щелочноземельных металов”. Основний науковий напрямок: дослідження органічних хімічних реагентів для екстракційного розділення близкіх за властивостями металів, розробка методу одерження радіоіоду-123 для медичного використання, моніторінг радіоційного стану навколишнього середовища у зоні Чернобильської атомної станції. З 1978 - 1993 р.р. зав. сектором радіоактивних ізотопів Інституту ядерних досліджень АН УРСР. Автор 40 наукових праць, 4 авторських свідоцтва. З 1997 р. постійно проживає в ФРН в м. Кобленц.

“Развитие аналитической химии на Украине”/ под. общ. ред. А.Т. Пилипенка. К.:Наукова думка,   1982, с. 234