Коломієць Любов Леонтіївна-  Кандидат хімічних наук

Коломієць Любов Леонтіївна народилася 7.02.1943 р. в с. Артюхівка Роменського р-ну Сумської обл.. Кандидат хімічних наук, доцент. В 1966 р. закінчила хімічний факультет Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка.  Працювала з 1968-2002 р.р. на кафедрі аналітичної хімії: старшим лаборантом, інженером, асистентом, старшим викладачем, доцентом. У 1970 р. захистила кандидатську дисертацію “Исследование комплексов алюминия, галия и железа с оксикислотами и их применение для аналитического разделения этих элементов”. Наукова діяльністть пов’язана з пошуком способів оптимізації методів визначення мікрокількостей елементів із застосуванням хромофорних органічних реагентів. Читала спецкурси: “Екстракція в аналізі”, “Вступ до сучасної аналітичної хімії”. Опубліковано близько 70 наукових робіт, більшість із них у співавторстві із студентами. Методические указания “Экстрапкция в неорганическом анализе” - Киев, КГУ, 1989 р., с.48; “Методические указания к выполнению лабораторных работ по физико-химическим методам исследования комплексных соединений в растворах для студентов химического факультета” - Киев, КГУ, 1986; “Методичні рекомендації до виконнання лабораторних робіт з аналітичної хімії для судентів біологічного та геологічного факультетів” - К., ВПЦ “Київський університет”, 2004р., с.98. Отримала 6 авторських свідоцтв на винаходи. Крім того брала участь в роботі 16 наукових конференцій, в тому числі 2 міжнародних. Нагороджена Грамотами Міністерства вищої та середньої освіти УРСР за наукове керівництво дипломними роботами, що зайняли I місце на міжвузівських оглядах-конкурсах дипломних робіт 1979/80 та 1983/1984 рр. та медалями “В память 1500-летия Киева” (1982 р.) і “Ветеран праці”(1989 р.).