Горинштейн Лариса Ісаківна -  Кандидат хімічних наук

Горенштейн Лариса Ісаківна народилася 20.05.1944 р., станція Промішленная, Титовского р-н, Кемеровской обл., Росії. Кандидат хімічних наук, научний співробітник. Закінчила Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка в 1960 р. Працювала в КДУ: 1968-1983 р.р.: ст. інженер, мл. науковий співробітник, науковий співробітник кафедри аналітичної хімії. У 1980 р. захистила кандидатську дисертацію “Реакции комплекных катионов с сульфофталеиновыми красителями и их аналитическое применение”. Тематика наукової діяльності з вивченням реакции комплексных високо зарядних катионів з  барвниками з метою застосування їх в спектрофотометричному аналізі”. Горинштейн Л.І. є автором 70 наукових праць, з них 20 тез доповідей.