Глущенко Любов Михайлівна – доцент, кандидат хімічних наук

Глущенко Любов Михайлівна народилася 23.03.1932 року в м.Суми, кандидат хімічних наук, доцент,. У 1957 році закінчила Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка. В 1977 р. закінчила Київський університет марксизма-ленінізма Київського горкома Компартії України. З 1961 р. працювала в університеті : ассистент, старший викладач, доцент. У 1970 р. захистила кандидатську дисертацію “Маскирование оксикислотами циркония, титана, железа, алюминия непрямое определение элементов по реакции обмена и образования соединений”. Основні роботи присвячені дослідженню комплексоутворення оксикислот з важкими металами і застосування для їх визначення”. Читала курс «Аналітична хімія» для студентів хімічного та біологічного факультетів; «Методика викладання хімії в школі», «Електрохімічні методи в аналізі» для студентів хімічного факультету. Автор 35 наукових і науково-методичних робіт. З 1980-1990 р.р. член профкому хімічного факультета. Нагороджена : “В память 1500-летия Киева”- 1982р., медаль “Ветеран труда” 1989 р.

“Развитие аналитической химии в Украине” К. Наукова думка 1982р., стор.186.