Дяченко Наталія Олександрівна - ст.н. співробітник, кандидат хімічних наук

Дьяченко Наталія Олександрівна народилася 12.04.1946 р. в м. Києві. Кандидат хімічних наук, ст. наук. співробітник. В 1969 закінчила хімічний факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка. З 1969 працює в університеті: аспірант, мл.наук. співробітник, ст. наук. співробітник. У 1977 р. захистила кандидатську дисертацію “Комплексы металлов с ароматическими оксикислотами, оксиальдегидами полифенолами и применение их в анализе”. Основний науковій напрямок вивчення властивостій комплексів платинових металів з азобарвниками та поверхнево-активними речовинами; дослідження сорбції благородніх металів на поверхні кремнеземів модефікованих різними функціональними групами. 70 наукових праць з них 7 авторських свідотцтв. 1986-2000 р.р. член профкому КНУ.