Боряк Аврора Костянтинівна-  Кандидат хімічних наук

Боряк Аврора Костянтинівна народилася в м. Одесі 4.07.1941 р. .Кандидат хімічних наук, ст.науковий співробітник. Закінчила Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка в 1963 році. З 1963-2001 р.р. працювала в університеті: ст. лаборант, інженер, мл. науковий співробітник, ст.науковий співробітник кафедри аналітичної хімії. У 1977 р. захастила кандидатську дисертацію “Соэкстракция железа, алюминия, марганца с аминокапронатами и аминобром некорорых металов при их извлечении из растворов оксикислот”.Тематика наукової роботи: дослідження комплексоутворення іонів важких і благородних металів з реагентами, що містять донорні атоми кисню, азоту та сірки у розчинах та на поверхні сорбентів; застосування імобілізованих на силікагелі хромофорних органічних реагентів для розробки нових ефективних методів визначення мікроелементів в об΄єктах довкілля та технологічних розчинах. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з аналітичної хімії для студентів біологічного та географічного факультетів, К., ВЦ “Київський університет”, 1998 р., с.167. За результатами наукових досліджень опубліковано 179 робіт.

40 наукових та науково-методичних робіт та 70 свідоцтв на стандартні зразки