Життєвий шлях Фотоальбом Книга воспоминаний Мемориальная сессия

А.К. Бабко
(фотоальбом)

Для збільшення зображення, клікніть на ньому

Сім'я: Зліва сидять: батько, мати, її сестра –  Олена Павлівна. Інші – члени сім'ї О.П. 1910, А.К. Бабко 5 років 1913, А.К. Бабко у школі

1922, А.К. Бабко (зліва) з друзями, перед від'їздом до  в Києва 1922, Сім'я: Кирило Олексійович (батько), А.К. Бабко, Надія Павлівна (мати) 1926, А.К Бабко з сином Валерієм

Студентські роки. Хіміко – технологічний факультет Київського політехнічного інституту. Сидить другий справа М. О. Тананаєв, стоїть перший справа – А. К. Бабко.

Викладачі кафедри аналітичної хімії хіміко-технологічного інституту при Київському політехнічному інституті, 1936 р.

А.К. Бабко перед захистом кандидатської дисертації

Кафедру аналітичної хімії А.К. Бабко отримав з рук доцента М.І. Пер'є

У час завідування кафедрою А.К. Бабко загальний курс аналітичної хімії проводився у кращих аудиторіях (ВХА) із демонстраційними дослідами (асистує І.П. Середа)

1948, Семья: А.К. Бабко, Любовь Ардалионовна Бабко (Гамолицкая) (жена), Ирина Анатолиевна Тарковская (дочь), Валерий Анатолиевич Бабко (сын)

А засідати ніколи, краще ..

За робоою

Дружина А. К. Бабко, Л. А. Бабко

А.К. Бабко, 50- ті роки.

Кафедра аналітичної хімії хімічного факультету Київського університету ім. Тараса Шевченка. 50-ті роки. Перший ряд, зліва направо: Л.І. Дубовенко, П.Б. Міхельсон, І.В.П’ятницький, Ю.Г. Жаровський, А.Т. Пилипенко, А. К. Бабко, Г.Т. Міхальчишин.

Дипломники та викладачі кафедри аналітичної хімії хімічного факультету КДУ, 1947 рік. Сидять справа наліво викладачі: доц. І. В. П'ятницький, доц. Ю.Г. Жаровський, проф. А. К. Бабко, доц. А.Т. Пилипенко, асист. П.Б. Міхельсон.

знову, кропітка робота над підручниками, монографіями та статтями. І так все життя. Робота в лабораторії Аналіз результатів

Співробітники лабораторії аналітичної хімії Інституту загальної та неорганічної хімії АН УРСР, 1966р. Зліва направо, верхній ряд: Лисичонок, Терлецька, Волкова, Луковська, Лукачина, Дубовенко, Мазуренко, Кулик
Середній ряд: Баранов, Вороніна, Гетьман, Данилова, Вдовенко, Лук’янець, Гридична, Мазур, -.
Нижній ряд: Оболончик, Євтушенко, Марченко, Каплан, Івашкович, Калабіна, -, Ємцова, Набиванець.

Делегати VIII Менделеєвського з’їзду, Москва, 1959 р, зліва направо: Акад. АН УРСР Шилов Є.О., акад. АН УРСР Бабко А.К., д.х.н. Пилипенко А.Т.

Дуже відповідальні хвилини - захист докторських дисертацій двох учнів А.К. Бабка (І.В. Пятницького та А.Т. Пілипенко) в один день, 1960р. Перший ряд, зліва направо: Бабічев Ф. С., Єременко В. Н., Бурксер Є. С., Тананаєв І.В., Бабко А.К.

Кишинів, 1962 р. Стоять: другий зліва акад АН УРСР Бабко А.К., д.х.н. Пилипенко А.Т., д.х.н. П”ятницький І.В., Горлач В.Ф. Авто, яким подорожував А.К. Бабко 1964, А.К. Бабко з онучкою Галиною у своїй квартирі на вул. Артема

1967, А.К. Бабко в парку на прогулянці (останній рік життя)

Учасники ювілейного засідання, присвяченого пам’яті А.К. Бабка, Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України.

Зліва направо: Калініченко І.О., Рябущко О.П., Баровський В.О., - , -, Гетьман Т.О., Середа І.П., Пилипенко А.Т., Тарковська І.А., Тананайко М.М., Бабко Л.А., Мизецкая

Designed and development by V. Zaitsev, 2005