Арендарюк Олена Нестерівна,

1943 р.н. В 1967 р. закінчила хімічний факультет Київського університету кафедру хімії та аналізу рідкісних елементів. З 1967 р. по 1971 р. навчалася в аспірантурі: один рік - на очному відділенні, три роки - на заочному відділенні. З 1968 р. працювала на посаді молодшого наукового співробітника, а з 1972 р. - завідуючою лабораторією.

В 1967 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: "Ди-/п-сульфофеніл/-тіокарбогідразид як реагент для фотометричного та титриметричного визначення деяких важких металів". Дисертація присвячена дослідженню комплексоутворення цинку, кардію, меркурію, аргентуму, вісмуту з динатрієвою сіллю ди-/п-сульфофеніл/-тіокарбогідразиду та розробці фотометричних і титриметричних (комплексонометричних, тіолометричних) методик визначення цих елементів у різних об"єктах.

З 1988 р. - науковий співробітник д/б теми "Розробка та атестаційний аналіз стандартних зразків, а також припоїв на мідній основі". Автор семи розроблених та атестованих методик визначення купруму, нікелю, цинку, фосфору та силіцію в припійних сплавах на мідній основі, в алюмінієвих та цинкових сплавах.

В 1986 р. закінчила курси з питань стандартизації та метрології, а в 1989р.- метрологічного забезпечення наукових досліджень при Українському Інституті Стандартизації та Метрології.

Автор 25 наукових публікацій та одного авторського свідоцтва.

В 1983 р. нагороджена медаллю "В пам'ять 1500-летия Києва", а в 1983 р. - медаллю "Ветеран труда".